hero
logo

Show jakiego nie znacie!

18-19 czerwca 2022

Poznaj atrakcje Illegal Zone!

Specjalnie dla Was powstanie to wyjątkowe motoryzacyjne widowisko, które na nowo zdefiniuje rynek eventowy. Zaskoczymy was niesamowitymi strefami.
Zbudujemy Drift Zone czyli miejsce gdzie zaprezentują się najlepsi drifterzy, ale też strefę samochodów egzotycznych oraz strefę gdzie będziecie mogli pochwalić się swoim samochodem i jeszcze mocniej uczestniczyć w imprezie, a to dopiero rozgrzewka! Zastrzykiem emocji będą pokazy FMX, STUNT.
image

DRIFT SHOW

Topowi drifterzy zaprezentują czym jest prawdziwa jazda w kontrolowanym poślizgu. Najlepsze driftingowe show tego roku! Gwarantujemy setki spalonych opon oraz nieskończoną ilość dymu.

I UWAGA!

Usiądź na prawym fotelu wybranego driftowozu! Zalicz przejazd w drift taxi z profesjonalnym kierowcą!

image

CARS ZONE

Zobacz samochody swoich marzeń, niespotykane egzotyki za wielką kasę! Super i hipersamochody dostępne w jednym miejscu, to się szybko nie powtórzy. 

image

TUNING ZONE

Specjalnie przygotowana strefa supersamochodów oraz wyselekcjonowanych najlepszych tuningowanych projektów. Dołącz do prawdziwych fanów Illegal i pochwal się swoją furą. 

image

Strefa niesamowitych motoryzacyjnych pokazów i atrakcji:

FREESTYLE MOTOCROSS Backflip, Superman czy No-hand Landing to tylko niektóre kaskaderskie ewolucje wykonywane w powietrzu na wysokości trzeciego piętra. Ekipa Illegal Freestyle Motocross przekroczy kolejne granice latania na motocyklu.

STUNT SHOW – czyli pokaz hardcorowej jazdy na jednym kole zapewni najlepszy polski Stunter – Stunter 13.

SIMRACING – poprowadź najszybsze samochody świata w wirtualnej rzeczywistości.

MONSTER TRUCK – RAM Fame jest wielki ale ten to prawdziwy kolos! Największy Monster Truck na świecie zaparkuje na naszej imprezie. Oprócz mocnego zdjęcia będziecie mogli zostać jego pasażerami i doświadczyć jazdy na wysokości.

image

VIP ZONE

Świetna atmosfera i przestronny taras widokowy z trybuną.  Strefa zamknięta z bezpłatnym cateringiem, dostępna jedynie dla osób, które zdecydują się nabyć zaproszenie VIP.

Idealne miejsce nie tylko do relaksu podczas pokazów, ale także do rozmów biznesowych, czy spotkania swoich ulubionych celebrytów.

image

PARTY ZONE

Illegal Zone to także muzyka! Niesamowite występy największych gwiazd muzycznych.
Na scenie rządzić będą … :

  • Kubańczyk 
  • Malik Montana 
  • *** – informacja wkrótce 
  • *******- informacja wkrótce

 

image

FOOD ZONE

W strefie gastronomicznej zaparkują najlepsze foodtrucki. Wszyscy kochamy uliczne jedzenie w najwyższym wydaniu, a ogromny burger w trakcie imprezy jest wręcz obowiązkowy.

Strefa chill będzie małą oazą spokoju, gdzie w cieniu i na Illegalowym leżaku będziecie mogli ochłonąć od wszystkich atrakcji.

logo

18-19 czerwca 2022

Tor Modlin

Dla uczestników


support@illegal-zone.com
last
last

Gen. W. Thommée 1B,
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Miejsce imprezy

biznes@illegal-zone.com

Jeśli jesteś sponsorem/wystawcą